ב-גיימר
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב 
בקרוב: All-Stars Battle Royale 
 
 PlayStation All Stars: Battle Royale    צילום: יח"צ    
בקרוב |
 

משחק המכות העתידי של סוני מתקרב עם כל הדמויות האהובת עליכם אשר רק ממתינות לקרוע זו את זו לגזרים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נסיכה שמנה, אל מלחמה, דביבון מדבר וליצן רצחני נפגשים על מסלול גולף. זו לא התחלה של בדיחה, זו התנהלות רגילה לחלוטין במשחק המכות העתידי של סוני PlayStation All-Stars Battle Royale בו נפגשות יחדיו מספר דמויות ממשחקי וידאו שונים כדי ללכת מכות אחת עם השנייה על תואר המנצח. אם התיאור הקודם מצלצל לכם מוכר זה כנראה מפני שהכותר מזכיר מאוד את משחק האקשן של נינטנדו Super Smash Bros ובאמת לא ניתן להתעלם מקווי הדמיון הבולטים בין השניים. אולי אחרי 13 שנה בהן נלחמו זה בזה מיטב הגיבורים של נינטנדו הגיעה סוני למסקנה כי גם לה בעצם יש מספר לא קטן של דמויות פופולאריות אשר מעריצים וודאי ישמחו לראות קורעים זו לזו את הצורה.

 

בעוד כשלושה חודשים ייצא All-Stars Battle Royale אותו מפתחת SuperBot Entertainment עבור סוני. למי שעדיין מבולבל, מדובר במשחק מכות קלאסי מגוף שלישי בו יכולים להשתתף עד ארבה שחקנים במקביל כאשר המטרה הברורה של כל אחד מהם היא להביס את שאר היריבים אשר איתו במסך. הלוחמים במשחק הן בעצם אסופה של דמויות ממשחקי וידאו בלעדיים של סוני ומספר מפתחות אחרות אשר המכנה המשותף היחידי ביניהן הוא עצם היותן פופולאריות בקרב שחקנים. כך למעשה ניתן למצוא את Big Daddy ממשחקי BioShock מחליף מהלומות  עם PaRappa הכלב הראפר ואת הייאצ'י מישימה מסדרת משחקי Tekken מובס על ידי הקמע של סוני ביפן, החתול טורו .

 

 
PlayStation All Stars: Battle Royale
 PlayStation All Stars: Battle Royale   צילום: יח"צ 
 

זירות הלחימה מורכבות אף הן משילוב בין סביבות משחק מפורסמות ויתערבו באופן ישיר בקרב. מתמודדים בדוג'ו המצועצע של PaRappa הראפר יכולים לצפות למטח טילים  אקראי מרובוטי הענק של Killzone הנמצאים ברקע, ואילו לוחמים בזירה הציורית של Little Big Planet יישאלו שאלות על ידי המנחה הבריטי מסדרת משחקי הטריוויה של באזז. כמו כן ניתן למצוא ברחבי המפות כלי נשק ואביזרים מכותרים אחרים, כמו חנית הגורל ממשחקי גוד אוף וור, משגר רקטות מ-Unchated, וכמובן כלי קטלני וחשוב בכל קרב - כדור מתנפח ממשחק אליפות הספורט.

 

מהלך הקרב עצמו פשוט למדי ומזכיר משחקי מכות רבים אחרים בסגנונו עם חבטות, חסימות, קומבואים ומהלכים מיוחדים. כל דמות מתאפיינת בטכניקת הקרב שלה המבוססת עליה ועל המשחק ממנו באה. המאפיין העיקרי המבדיל את All-Stars

ממרבית משחקי המכות הוא היעדרותו של מד החיים הטיפוסי. אלו שהתנסו Smash Bros, ישימו לב כי גם' מד האחוזים' חסר ובמקומו נמצא 'מד סופר'.

 

מכאניקת המשחק בנויה סביב צבירת כדורי 'AP', אשר משתחררים מהדמויות לאחר מספיק נזק וממלאים את מד הסופר. ספיגת נזק, מנגד תגרום לריקון מד הסופר ואיבוד כדורים אלה. כאשר מד הסופר מלא מספיק, מסוגלת כל דמות להפעיל מהלך מיוחד אשר מחסל את מטרתו באופן מיידי. מהלכים אלה בלתי ניתנים לחסימה ומהווים בעצם את הדרך היחידה 'להרוג' דמות אחרת. מד הסופר יכול להטען עד שלוש רמות, כאשר כל רמה מאפשרת מהלך מיוחד חזק יותר איתו ניתן לפגוע ביותר דמויות במקביל.

 

 
PlayStation All Stars: Battle Royale
 PlayStation All Stars: Battle Royale   צילום: יח"צ 
 
 

מצבי ההתמודדות שפורסמו עד כה כוללים משחק על זמן בו מי שצבר את המספר הגובה ביותר של הריגות בזמן קצוב זוכה. ומשחק על חיים, בו לכל דמות מוקצה מספר נתון של חיים והמנצח הוא מי שישרוד אחרון. SuperBot רמזה כי מצבים נוספים יחשפו בהמשך. משחק בין קבוצות אפשרי אף הוא ויחסי הכוחות האפשריים כוללים את כל הצירופים, 2 נגד 2, 3 נגד 1, 2 נגד 3 וכו'.

 

בתור משחק בלעדי של סוני, מגיע הכותר עבור הפליסטיישן 3 והפליסטיישן ויטה בלבד. עד ארבעה שחקנים מסוגלים להתמודד זה נגד זה על קונסולה אחת או דרך חיבור מקוון, ולדברי החברה משחק בין הויטה ל-PS3 אפשרי בהחלט. עם זאת לא ברור עדיין האם ניתן לשלב בין ריבוי חיבורים על הקנסולה למשחק מקוון.

 

PlayStation All-Stars Battle Royale יוצא ב23 לאוקטובר

 

 
PlayStation All Stars: Battle Royale
 PlayStation All Stars: Battle Royale   צילום: יח"צ 
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by